استیک دائو (Stake DAO)

ساخت وبلاگ


استیک دائو پلتفرمی غیرامانی و چندمنظوره به شمار می رود که از اولِ سال ۲۰۲۱ به بازار معرفی گردیده است. این پلتفرم ازطریق استراتژی‌های متفاوت اذن سهام‌گذاری در ۹ بلاک چین ثابت سهام را به مشتریان خویش می دهد. استیک دائو در چند زنجیره مانند اتریوم ۲.۰ و پالیگان و هارمونی به‌تیتر اعتبارسنج کار می‌نماید. غرض این دائو ساخت و ساز بستر موردنیاز برای شرکت کردن کاربرانش در‌این کانال‌ها میباشد.

گفتنی میباشد این پروتکل توکن ساکن SDT را هم برای تسهیل تراکنش‌های پلتفرم خویش عرضه نموده است. آموزش صرافی کوکوین پلتفرم استیک دائو استراتژی‌های سهام‌گذاری مختلفی با معیار ریسک‌ نظارت‌گردیده در‌اختیار یوزرها قرار میدهد. به این‌ترتیب، مشتریان این استخر می توانند از اخذ بیشترین فایده استیکینگ باتوجه‌به معیار ریسک‌پذیری خویش مطمئن باشند.

یوزرها استیک دائو میتوانند از این استراتژی‌ها در پوسته محصول ها سهام‌گذاری به کارگیری نمایند. ورود به هر نرم‌افزار سهام‌گذاری با درصدی کارمزد یار و همدم میباشد که از اکانت استفاده کننده کسر می‌گردد. علاوه‌بر‌این، یوزرها هنگام برداشت میزان دارایی خویش بایستی مبلغ مشخصی کارمزد بپردازند. درنهایت، مجموع کارمزدهای پلتفرم به توکن ساکن SDT تبدیل و به دارندگان SDT به‌تیتر پاداش جایزه داده می گردند. به‌این‌ترتیب، استیک دائو کوشش می‌نماید تا یوزرها را راضی و دارای مسئولیت به پروتکل نگه دارااست.

گفتنی میباشد در پروتکل‌هایی همانند سوشی‌سواپ و یونی‌سواپ و 0x، استخرهای نقدینگیِ توکن SDT در‌اختیار یوزرها قرار گرفته میباشد. بدین‌ترتیب، یوزرها میتوانند از‌نحوه سرمایه‌گذاری روی توکن ساکن این پروتکل هم درآمد منفعل حصول نمایند.

مدرسه ارز دیجیتال...
ما را در سایت مدرسه ارز دیجیتال دنبال می کنید

برچسب :  آموزش صرافی کوکوین, نویسنده : صبا بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 12:27